Ajax Relay. Новинка на ринку!

image.title
Нещодавно на нашому ринку з'явився новий пристрій - Ajax Relay. Пристрій дозволяє дистанційно керувати будь-якими приладами напруга живлення яких в діапазоні 0-36 В постійного струму при навантаженні до 5А. Поява даного радіореле дозволяє всім користувачам охоронки від AJAX і в той же час "аматорам розумного будинку" втілити в життя свої креативні задуми та розширити можливості контролю над будинком "поза домом". Ajax Relay - це зручний інструмент для реалізації ідей з автоматизації процесів у будинку та офісі. Новий пристрій допомагає дистанційно керувати слаботочними приладами та розв'язує руки любителям самостійних експериментів та професійним інсталяторам, у яких клієнти регулярно запитують про функції «розумного будинку». До речі, в мережі 110-230 В контакти Relay здатні комутувати прибої потужністю до 3 кВт. Реле замикає та розмикає контакти по команді користувача системи Ajax за допомогою програми Ajax Security System. Також можна встановити автоматичне включення або вимкнення Relay у відповідь на встановлення або зняття системи з охорони. Плюсом виробу, якщо подивитися очима установника є його мініатюрний корпус 38х25х18 мм, завдяки якому монтаж реле практично приносить одне задоволення. Мобільний додаток Ajax Security System дозволяє контролювати в реальному часі напругу живлення реле та підключених через реле споживачів, якщо і реле та керований пристрій живляться від одного джерела. Якщо реле та споживач працюють від різних джерел живлення, то в програмі відображається лише напруга реле.

Схема підключення до одного джерела живлення

Схема підключення до різних джерел живлення

Схема підключення як кнопка або тумблер

Для зручності в Relay передбачено кілька режимів роботи реле та різні стани контакту. Їх можна поєднувати залежно від вимог користувача.
  • бістабільний, коли контакти замикаються та розмикаються за принципом вимикача;
  • імпульсний, коли контакти замикаються або розмикаються на час від 0,5 до 15 секунд, а потім автоматично виконують зворотну дію.

Щоб уникнути аварій та поломки обладнання, виробник оснастив механізм Relay захистом від перегріву та стрибків напруги. Вона завжди увімкнена, відключити її не можна. Якщо температура в місці встановлення Relay перевищила 65°C або стала більше 85°C всередині пристрою, то реле розмикається і повідомляє про несправність. Щойно температура нормалізується, реле відновлює роботу і надсилає повідомлення. У випадку з напругою живлення, є два порогових значення: нижній - 6,5 В, верхній - 36,5 В. При перевищенні або недостатньому рівні живлення спрацьовує захист, відключається пристрій і передається повідомлення з попередженням. Після повернення показників напруги живлення в норму реле продовжить роботу і повідомить про це за допомогою повідомлення. Підключивши прилади через нове реле, ви отримуєте цілу низку плюсів, таких як відкриття ролет і шлагбаумів з телефону використовуючи мобільний додаток або просто за фактом догляду або приходу додому/в офіс, можливість перезавантажити роутер, що завис, або перекрити подачу води або газу в будинок при необхідності і і т.д. Ознайомитись з характеристиками Relay докладніше можна скориставшись інструкцією

Посилання на джерело: https://ajax.systems/ua