Одеса. SATEL. Семінар.

image.title

Підіб'ємо підсумки минулого семінару.

21 вересня 2018 року в Одесі, в конференцзалі готелю АРКАДІЯ пройшов досить масштабний семінар для фахівців, інженерів та менеджерів з продажу з південного регіону нашої країни семінар з обладнання SATEL.
Масштабний тому що одночасно зібралися набратися знань 65 фахівців, різних посад та з різним рівнем підготовки, але всіх їх об'єднувала одна мета – ближче познайомиться з основною темою семінару, а основною темою була лінійка PERFECTA.
Навчання проходило у два етапи, короткий курс теорії та більшу частину часу було відведено на розгляд всіх можливих питань з суто практичної точки зору. Були детально розглянуті всі плюси та мінуси цієї лінійки.
Якщо в короткото три основні КІТА цього обладнання це - Простота налаштування, інтуїтивна експлуатація і зручне управління - за допомогою цих понять можна коротко охарактеризувати системи на базі новітніх ППК PERFECTA від SATEL.
Лінійка складається з чотирьох пристроїв: приладів PERFECTA 16 і PERFECTA 32 для створення традиційних дротових систем, а також PERFECTA 16-WRL і PERFECTA 32-WRL, що дозволяють реалізувати бездротову або гібридну сигналізацію з можливістю підключення бездротових клаватур. Система безпеки PERFECTA розроблена для спільного використання з сповіщувачами серії MICRA, а також з можливістю підключення сирен MSP-300 та радіобрелок MPT-350 нового покоління з дальністю дії до 400м.

Семінар був організований дилером обладнання SATEL на півдні України, компанією ТОВ "Форсаж-Юг" з інформаційно-технічною підтримкою компанії ТОВ "Діфенс", яка на сьогоднішній день є ексклюзивним представником техніки SATEL на території України.
Основним доповідачем всього семінару був - Владислав Маркічов, регіональний координатор компанії SATEL з експортних продажів, людина без якого семінар був би нудним та не інформативним


Учасникам семінару допомагали освоїти можливості сучасної системи сигналізації PERFECTA хлопці-співробітники компанії ТОВ «Діфенс», на чолі з Костянтином Семеновим – керівником технічної служби. Спільно вони навчилися практично її налаштовувати, і навіть, прослухавши теоретичну частину, дізналися, як краще знаходити підхід до клієнта. На завершення семінару відвідувачі у невимушеній обстановці поспілкувалися з колегами на фуршеті.
Усі учасники семінару отримали цінні призи від компанії ТОВ «Діфенс»Для кращого розуміння про захід ми змонтували невеликий 5-ти хвилинний оглядовий ролик, який повинен дати уявлення про те, чого Ви пропустили, якщо не були учасником цього семінару.
  
<