Як підключити та налаштувати IP камеру Dahua

image.title

Перше підключення до камери.

Залежно від того, як ви підключаєте камеру до мережі LAN, можливі два варіанти налаштування IP камер. Усі налаштування здійснюються під час підключення до камери.

Підключення IP камер через мережу LAN

При підключенні камери до проводової мережі, необхідно завантажити з офіційного сайту виробника програму ToolBox і встановити утиліту ConfigTool. Після запуску ConfigToll здійснить пошук усіх IP камер у локальній мережі. Після того, як пошук буде завершено камера буде присутній у списку, а навпроти камери встановити галочку і натиснути кнопку Initialize внизу вікна. Після натискання на цю кнопку програма запропонує встановити пароль камери. Введіть новий пароль та запам'ятайте його, а ще краще запишіть. Також програма пропонує ввести свою електронну пошту, рекомендуємо заповнювати це поле. Електронна адреса знадобиться, якщо ви забудете пароль від камери. Також запишіть собі IP адресу камери, вона буде потрібна для подальшого доступу до камери.

Підключення IP камер по Wi-Fi

При підключенні камери Wi-Fi ініціалізацію та налаштування камери можна здійснити через мобільний додаток. Завантажте програму, вказану в інструкції камери. Зареєструйтесь у ньому. Після запуску програми він запропонує додати пристрій, відскануйте штрих-код на камері за допомогою програми, виберіть мережу Wi-Fi і введіть пароль від Wi-Fi. Далі необхідно розташувати камеру та телефон у безпосередній близькості. Через кілька секунд налаштування буде завершено. Цю ж програму можна використовувати для перегляду камер онлайн, перегляду архіву та налаштування камер.

Перегляд відео з IP камер

Для перегляду відео з камери та архіву, скористайтеся програмою SmartPSS на ПК, вона доступна у списку утиліт Dahua ToolBox. Для перегляду з мобільного скористайтеся програмою Lechange, яка доступна у PlayMarket та AppStore.

Опис найважливіших параметрів IP камер

Налаштування IP камер можна виконувати за допомогою:
 • утиліти ConfigTool;
 • засоби перегляду IP камер SmartPSS;
 • через Web-інтерфейс камери;
 • через мобільний додаток.
Будь-яка IP камера має безліч налаштувань, ми пропонуємо ознайомитися з найважливішими, і дізнатися на що впливає зміна цих налаштувань:
 • Роздільна здатність запису – максимальна роздільна здатність запису обмежена можливостями вашої камери, чим вище роздільна здатність, тим більше деталей можна буде розглянути на відео. Якщо ви не женетеся за тривалість архіву – то рекомендую виставляти на камері максимально доступну роздільну здатність запису.
 • FPS або кількість кадрів під час запису – впливає на плавність картинки на записи. У системах відеоспостереження сьогодні максимальна швидкість – 25 кадрів/сек. Виходячи з досвіду, цілком прийнятно виставити швидкість 12 кадрів/сек – така швидкість запису не сильно ріже око, проте скорочує використання пам'яті вдвічі. Однак якщо ви записуєте об'єкти, що швидко рухаються, наприклад, проїжджу частину, і вам важливо бачити номери автомобілів - то вам не слід економити на архіві і потрібно встановити максимально доступну швидкість запису.
 • BitRate відеозапису – впливає на чіткість картинки та можливість розглянути дрібні деталі. Також впливає обсяг займаної пам'яті. Якщо вам потрібно бачити дрібні деталі, виставляйте цей параметр на максимум.
 • Розклад запису – налаштуваннях камери буде доступний розклад для запису, з такими варіантами:
  • виявлення руху;
  • постійний;
  • по тривозі.
  Так, у налаштуваннях розкладу камер Dahua можна встановити розклад запису з інтервалом у 30 хвилин. Це дозволяє дуже гнучко конфігурувати тип запису. Наприклад, вдень вести постійний запис, а вночі залишити лише запис щодо виявлення руху.
 • Відеокодек – це алгоритм стиснення відео, реалізований у камері. Кількість пам'яті, яку займає відеоархів, сильно залежить від відеокодека, який використовує камера. Сам кодек на якість відео не впливає, проте, чим більш просунутий кодек реалізований у відеокамері, тим менше обсяг пам'яті займатиме відео однакової довжини. На сьогоднішній день слід звертати увагу на камери з підтримкою кодеків H265/H265+
Після первинної конфігурації камери обов'язково змініть пароль камери, інакше вона може бути доступна третім особам!

Хочу професійну систему відеоспостереження!

Якщо у вас залишилися сумніви або вам потрібно встановити професійну систему відеоспостереження, звертайтесь до наших фахівців у ТОВ Форсаж-ЮГ. Придбати IP камери Dahua можна у нашому інтернет магазині agent-007.com.ua.