Огляд реєстратора POLICE DVR

image.title

Модель RD-793.

Що таке поліцейський реєстратор?

Носій реєстратор для співробітників служб правопорядку та охорони потрібен для того, щоб фіксувати події, що відбуваються поблизу. Надає можливість довести правомірність дій співробітника, відтворити події, що відбулися під час чергування, з'ясувати послідовність подій, що відбулися під час інцидентів.

Зовнішній вигляд

Комплектація

У комплект входять:
 • Поліцейський реєстратор POLICE DVRRD-793;
 • 2 кліпси для кріплення на відворот одягу;
 • Блок живлення для заряджання;
 • Склянка для зарядки
USB кабель для заряджання та передачі даних;
 • автомобільний зарядний пристрій
 • Інструкція.

Особливості

Чим же нагрудна камера POLICE DVR RD-793 відрізняється від сотень таких же, присутніх на ринку? А ось чим:
 • Запис у роздільній здатності до 2670x1890 30 кадрів на секунду;
 • Реально потужний акумулятор, надалі по тексту будуть реальні цифри;
 • ІЧ підсвічування-підсвічування невидимого спектру дальністю до 15м, дозволяє вести зйомку в умовах слабкого освітлення;
 • Прогумований волого-пило-захищений корпус;
 • Захист від несанкціонованого видалення. Записи можна переглянути, але неможливо видалити без пароля;
 • Широкий кут огляду.
 • Вбудований GPS

Що пише виробник

Роздільна здатність запису відео 1296p30, 1080p30, 720p60, 720p30, 480p30
вбудована пам'ять 32Гб
Якість знімків до 32Мп
Кут огляду 140 градусів
Дані відображаються на дисплеї час, дата, пам'ять, поточна роздільна здатність, стан заряду батареї, обсяг доступної пам'яті.
Мовленнєве сповіщення вкл/выкл, запис, закінчення запису, розряд батареї, закінчується пам'ять;
Вбудована батарея 3200мАч
Робота від батареї До 11 години безперервного запису від одного заряду батареї
Ступінь захисту IP68
Світлодіодна індикація режиму роботи Так
Витримка 1/2 ~ 1/4000s
Захист паролем запобігання можливості не авторизованого видалення/перезапису даних
Розміри 84x60x32 мм
Таблиця 1 – Технічні характеристики POLICE DVR RD-793

Що маємо за фактом тест можливостей поліцейського реєстратора

Відео

Отже перше, що нас цікавить у реєстраторі - це якість запису і кут огляду. Беремо реєстратор RD-793, включаємо та йдемо на прогулянку містом. Ось що вийшло в результаті: 2МП Відео (не забудьте переключити налаштування ролика у відповідну якість): Оцінити якість відео ви можете самі, переглянувши ролик вище. На мій погляд, якість відео приємно радує, кут огляду дійсно широкий. У 1080p доступний запис 30FPS. Максимальна якість запису 1296p 30FPS.

Нічна зйомка

ІЧ підсвічування, важлива характеристика, так як у випадках з охоронними службами більшість інцидентів відбувається в темний час доби. Отже, чекаємо на вечор і йдемо знімати відео. Ми навмисне для порівняння спочатку включили запис без ІЧ підсвічування, а через 5 секунд включили підсвічування. Зайві слова та пояснення не потрібні, відео говорить саме за себе. 2МП відео з увімкненим підсвічуванням:

Акумулятор

Для будь-якого портативного пристрою найважливішою характеристикою є час від акумулятора. Заряджаємо реєстратор RD-793, що носиться, до повного заряду (до речі, у нас він повністю зарядився за 4 години від зарядного пристрою з комплекту), і проводимо тести. Результат № 1: при записі 1080p і відключеної ІЧ підсвічування, записували протягом 9 годин. На пристрої за цей час закінчився простір на вбудованій пам'яті, довелося видаляти частину роликів для продовження експерименту. Результат перевищив навіть найсміливіші наші очікування. Результат № 2: при якості запису 1080p при включеній ІЧ підсвічуванні, заряду батареї вистачило на 3:00 30 хвилин безперервного запису. Результат № 3: при якості запису 720p при відключеному ІЧ підсвічуванні, заряду батареї вистачило на 11 годин 8 хвилин безперервного запису.

Обсяг пам'яті

Об'єм вбудованої пам'яті складає 32 Гб. Подивимося, як ми можемо розгулятися із такою ємністю накопичувача. Поліцейський реєстрат відображає на дисплеї розрахунковий час запису, що залишився виходячи з об'єму вільної пам'яті. При повністю не зайнятій пам'яті та роздільній здатності запису 1080p 30 кадрів/сек пристрій повідомляє про можливість запису протягом 5 годин 46 хв. Включаємо запис і перевіряємо: реальний час запису становив 7 годин 42 хвилини, що не відрізняється від заявленого у верхню сторону, однак потрібно пам'ятати, що краще своєчасно очищати пам'ять, щоб не потрапити в ситуацію з переповненою пам'яттю. Очищаємо пам'ять реєстратора та виставляємо якість запису 720p 30 кадрів/сек. Напис на дисплеї повідомляє, що розрахунковий час запису складає 6 годин 56 хвилин. Реально пам'яті вистачило на 9 годин 18 хв, така похибка фактично залежить від того, що потрапляє в об'єктив камери - динамічна картинка або статична, загалом це особливість кодека H.264, тому можливо виробник спеціально вказує мінімально можливу кількість відео.

Експлуатація поліцейського реєстратора в реальних умовах

Поліцейський реєстратор обладнаний 2'' кольоровим дисплеєм, на якому відображається вся важлива інформація: стан батареї, пам'ять, що залишилася, якість запису, поточний статус. Але при використанні в стресових умовах зазвичай немає часу розглядати екран, щоб зрозуміти ведеться запис чи ні. Тому всі основні функції доступні після натискання однієї кнопки, увімкнути відео можна навіть натисканням однієї кнопки з вимкненого стану, час швидкого запуску становить не більше 5 секунд. Якщо ж реєстратор увімкнено, запис починається миттєво. Індикація статусу пристрою (режим очікування/відео/запис звуку) ідентифікується на початку запису за допомогою вібросигналу та голосового повідомлення, а також виводиться на світлодіоди індикації. Світлодіоди індикації спеціально розташовані на верхньому торці портативного реєстратора для того, щоб з одного погляду можна було зрозуміти ведеться відео/аудіозапис чи ні. Кліпса-кріплення фіксується на реєстраторі за допомогою пружного кріплення, а на одязі у вигляді прищіпки «крокодил», який досить надійно кріпиться за нагрудну кишеню або відворот одягу.

Висновки

Пристрій чудово підходить для охорони та служб швидкого реагування. За весь час експлуатації реєстратор поводився цілком гідно, жодного разу не завис, всі записи були доступні після зйомки. Переваги поліцейського реєстратора RD-793:
 • висока якість запису;
 • широкий кут огляду;
 • можливість робити фото та вести аудіозапис;
 • швидкість включення та зручність експлуатації;
 • підходить для використання в умовах агресивного довкілля;
 • потужне ІЧ підсвічування;
 • Вбудований GPS модуль;
Придбати поліцейські реєстратори та інші спецзасоби для охорони можна у нашому інтернет-магазині agent-007.com.ua